Büyüklere Masallar

blog-5

Büyüklere Masallar, platformu  bugün itibariyle şekillenmeye başlamakta olup, zengin içerik ile siz değerli ziyaretçilerin sitemize girerken kolayca erişebileceği bir yapı ve aradıklarını rahat bulabilecekleri bir portal haline gelmesi yönündeki çalışmalarımız sizlerinde fark ettiği gibi hızla devam etmektedir.

Zaman zaman kategorilerimizde değişim olduğu da tarafınızca gözlenmektedir. Lakin bu değim  yapmış olduğumuz  araştırmalar sonucunda, ziyaretçilerin tercihleri göz önünde bulundurularak yapılmakta olduğundan ara ara bu tür durumlarla karşılaşılması durumunda,  bilgiyeli portalı olarak sizlere daha güzel ve kaliteli içerikler sunma çabamızdan kaynaklandığının bilinmesini,  içeriklerimize göz atıldığında  Güzellik ve Bakım adlı kategori ile sizlere yapmış olduğumuz içerik paylaşımları  yine ziyaretçilerin arama kriteri baz alınarak güzellik ve bakım  adı altında en çok aranan  yazıların paylaşımına özen gösterilmektedir.

blog-1
           Büyüklere Masallar

Buradaki amaç gereksiz ve faydası olmayan bilgiyi pasifize ederek mümkün mertebe sizler için faydalı olabileceğini düşündüğümüz bilgiyi sizlere aktarmaktır. Bu kategorimizde bu amaçla kurulmuş olup, açıkça bir tabir vardır bu kategori sizin güzelliğinize güzellik katmak için açılmış ve her zaman güzel siz değerli ziyaretçilerimizden gelecek olan destek ile daha kaliteli içerik paylaşımlarına devam edilecektir. Belki niye tek kategori değilde birden fazla kategori üzerinde çalışmalar yapılmaktadır diye, gelişen teknoloji ile birlikte bilgiye ulaşma süresinin kısa ve kolay olması dolayısıyla adeta en üst seviyede bilgiye ulaşma çağına girdiğimizi belirtmekte fayda vardır. Çünkü her geçen gün yeni bir yenilikle karşı karşıya kalmakta olduğumuzdan diğer bir tabirle “Her geçen gün yeni bir yenilikçi bir projeye sahne olmaktadır, zaman”

Yaşadığımız zamanda, Bilgisayar, Tablet ve Telefon gibi Kitle iletişim aracıda diyebiliriz bunlara elektronikler sayesinde internet hattı veya mobil şebeke bulunan her yerde erişim sağlanabildiğinden,  bir şeyler okumak, Stres atmak veya bilmediğiniz bir şeyler hakkında araştırma mı yapmak istiyorsunuz işte o zaman çeşitli kategorileri bulunan bilgiyeli adlı portalımızı ziyaret edebilir okuyabilir, düşüncelerinizi bizimle paylaşabilir ve başka kullanıcıların faydalanması için var ise yazınızı yayınlaması için bize ulaştırabilirsiniz. İnternet sitemizi dizayn ederken, toplumsal ve Kültürel gelişmeleri dikkate alarak hareket ettik. Büyüklere Masallar yazımızı beğendiğinizi umarız dilerseniz, Çocuk Hikayeleri  kategorisindeki masalları okuyabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

blog-6

İkinci Sınıf Hikaye Kitapları Oku

İkinci Sınıf Hikaye Kitapları Oku portalı içerisinde birden fazla kategori olmakla birlikte birçok içeriğin paylaşımı …

blog-4

Uykudan Önce Masallar

Uykudan Önce Masallar platformunu oluştururken siz değerli okurlara hem çok güzel bir platform sunabilmek amacıyla çalıştık. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir