Brave New World Dizisi İçin İlk Fragman Yayınlandı

Brave New World Dizisi İçin İlk Fragman Yayınlandı

Merakla beklenen yapımı ise adeta bir yılan hikayesine dönen Brave New World Dizisi, nihayetinde ise Peacock platformunda yayıma gireceği kesinleşmesi üzerine ilk fragmanı yayımlandı. Detaylar için haberimizi okumaya devam edin.

Aldous Huxley’in kaleme almış olduğu edebiyat alanındaki bu distopya türünün tartışmasız en başarılı örnekleri arasında yer alan Brave New World daha öncesinde de  birçok farklı dizi ve film projesiyle karşımıza çıkmaya yeltenmiş olsada, her nedense hiçbiri nihayete bağlanamadan bir şekilde iptal edilmişlerdi.

Sinema severler tarafından merakla beklenen yapım bu kez NBC‘nin dijital yayın platformu Peacock‘a emanet edilmiş durumda olduğundan bu sefer 15 Temmuz tarihinde seyirciler ile buluşmak için hazırlanıyor.

Demi Moore, Joseph Morgan, Kylie Bunbury ve Hannah John-Kamen gibi ünlü oyuncuların bulunduğu bir  kadro ile de adından sık sık söz ettirmeyi başaran bu güzel yapımın ilk fragmanı da diziden beklentileri yükseltecek bir cinsten.

Şimdiden bu yapımın dizi seven izleyicilere harika bir görsellik sunacağı da beklentiler arasına girmiş durumda.

Brave New World dizisinde Aile kavramının farklı görüldüğü, insanların laboratuvar ortamında yapay bir şekilde dünyaya getirildiği, insanlar arasında sınıf kavramının çok farklı bir şekilde ele alındığı bu güzel dizi izleyicilerin beklentilerini karşılayabilecek mi? Karşılamayacak mı hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Ayrıca kontrol et

Christopher Nolan'ın Yeni Filmi Tenet Ertelendi

Christopher Nolan’ın Yeni Filmi Tenet Ertelendi

Merakla vizyona çıkması beklenen Nolan Filmi Tenet ile ilgili alınan ikinci bir erteleme kararı ile …

Aslan-Çocuk

Aslan Çocuk (2019)- The Lion Kid

Vizyon tarihi: 6 Eylül 2019 Yönetmen: James Snider Tür Animasyon Ülke ABD Teknolojinin gelişmesiyle beraber son yıllarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir