Bloodstained: Curse Of The Moon 2 Çıkış Tarihi Erkene Alındı.

Bloodstained: Curse Of The Moon 2 Çıkış Tarihi Erkene Alındı.

Bloodstained: Curse of the Moon 2, 8-bit çözünürlüğe sahip nostaljik bu oyun’un  dijital raflarda yerini alacağı duyuruldu,  oyunun detayları haberimizde.

Son günlerde Konsol, bilgisayar ya da mobil, oyunların haftalar sonrasına ertelenme haberlerini sık sık okumaya başladığınız bu günlerde oyun severleri sevindirecek bir haberle karşınızdayız.

Genellikle geliştirilme süreçleri uzun süren bu oyunlardan, özellikle de Coronavirüs  sebebiyle Kerbal Space Program 2 ve Cyberpunk 2077 gibi beklenen oyunlar  birden fazla kez erteleme kararı alırlarken bu seferde, tam tersi bir haber yayımlandı. Bu haber ise Bloodstained: Curse of the Moon 2 oyunundan geldi.

İnanılır gibi olmasa bile, bu  oyun erken çıkıyor. Oyunun fragmanı da geçen gün önce INTI CREATES YouTube kanalı üzerinden yayınladı.

Orjinal Curse of the Moon oyunu, Castlevania: Symphony of the Night‘ın bir spin-off’u olan Bloodstained: Ritual of the Night. Bu anlamda, Bloodstained: Curse of the Moon 2’yi Castlevania her zaman hayranlarının ilgisini çekecektir.

Bu oyun, eski atari tarzı oyunlarda severek oynanan 8-bitlik grafiklere ve aksiyonlara sahip olmaktadır. Tabiki o Japon oyunlarında görülen avangard koşam, zıplama ve öldürme efektleri de oyunun o klasik olan parçalarından bir tanesi.

Birbirinden farklı değişik hikaye ve özellikleri bulunan Miriam, Alfred ve Gabel’dan birisini oynayabiliyoruz. Bu oyun ayrıca iki kişilik co-op’u da desteklediğinden aslında biraz Trine serisini hatırlattığını söyleyebiliriz, ancak Trine oyun serisinden farklı olarak iyileştirme özelliğinin bulunduğunu söyleyebiliriz.

Oyun şimdilik ön satışta olmamakla beraber, Steam sayfasını açmış durumda olup, istek listesine eklenebilir.

Ayrıca kontrol et

Counter Strike

Counter Strike Yararlı Konsol Kodları

CS:GO sevenlerin bir hayli fazla olduğu günümüzde oyun severlerin gerçekten işlerine yarayacak olan faydalanabilecekleri konsol …

10.000’den Fazla Hileci PUBG Mobile üzerinden Banlandı

10 Binden Fazla Hileci PUBG Mobile üzerinden Banlandı

Pubg Corp. Firmasınca geliştirilen ve mobil platformlar üzerinde ücretsiz bir şekilde yayınlanan PUBG Mobile oyununda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir