Assassin’s Creed Valhalla Oyun Videosu Sızdırıldı

Assassin’s Creed Valhalla Oyun Videosu Sızdırıldı

Son günlerde sızdırılan yaklaşık otuz dakika uzunluğunda bulunan Assassin’s Creed Valhalla oyunun oynanış videosu, yeni serinin son halkasına dair bütün detayları ortaya çıkarmaktadır.

Üç parça olacak şekilde sızdırılmış olan bu oynanış videosu bir Reddit kullanıcısı tarafından birleştirilmiş durumdadır.

O videoyu kaldırabilmek için Ubisoft firması hızla çalışmaktadır. Ubisoft Forward etkinliğini yürütürken birçok oyunla birlikte göreceğimizi tahmin ettiğimiz Assassin’s Creed Valhalla oyununun oynanış videosu Xbox One platformu üzerinde kaydedildi.

Oyunun oynanışı ile ilgili videoda bir sürü detayı gözler önüne serilmekte, videoda canlı bir gemi savaşına, bir kale kuşatmasına ve A Fury from the Sea isimli bir göreve şahit oluyorsunuz.

Northwic ismindeki topraklarda atını sürmekte olan Eivor ile başlayan bu video, ana karakterin kurtlara karşı yapmış olduğu bir mücadele ile bu durum başlıyor.

Serinin diğer oyunlarına nazaran daha hızlı ve çevik olmayı gerektiren savaşlar, Assassin’s Creed serisinin son oyunu olan Assassin’s Creed Odyssey’i andırır niteliktedir.

Oyunda Düşman çeşitliliğinin artırılacağını belirten geliştirici firma şimdilik sözünde durmuş gibi görünüyor. Sızdırılmış olan oynanış videosunda farklı tipteki çeşitli düşmanları görmeniz mümkün. Nordik temalarına bezenmiş olan bu oyunun arayüzü ise oldukça sade bir görünüme sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Sinematik kamera çekilmesi dolayısıyla oyun karakterimizin at sürüşünü farklı açılardan görebilmek de mümkün. Daha sonra Finnr isminde bir karakterden görevini alan Eivor, East Anglia’nın Burgh kalesi yönünde harekete geçiyor.

Assassin’s Creed Valhalla Oyun Videosu Sızdırıldı-2

Sızdırılmış olan oynanış videosunda ana karakter olan Eivor ve yağmacı Viking birlikleri kalenin kapısına bir koçbaşı götürüyor.

East Anglia’nın olduğunu öğrenmiş olduğumuz kale kuşatma savaşının, Assassin’s Creed Odyssey oynarken deneyimlemiş olduğumuz meydan muharebelerini de hatırlatmaktadır.

Diğerlerine nispeten daha büyük çapta olan bu savaşlar oldukça uzun sürmektedir. Rued adındaki  rakiple yapılan boss savaşını da içerisinde barındıran video, an itibarıyla birçok platformdan kaldırılıyor.

2020 yılının dördüncü çeyreğinde piyasaya sürülmesi planlanan Assassin’s Creed Valhalla, oynayanları Viking dönemine götüreceği kesin, bu oyunun PC, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Xbox One, Xbox Series X platformlarında oynanılabilir olduğunu söyleyebiliriz.

Kale kuşatması, gemiler arası savaşlar,  yağmalama ve uzun bir süredir beklenen hidden blade gibi önemli detaylarla donatılan Assassin’s Creed Valhalla oyuncular tarafından heyecanla bekleniyor.

Önerilen İçerik:

Tennis World Tour 2 Oynanış Videosu İle Karşımızda!

Ayrıca kontrol et

Maestro Görevi

Overwatch Sigma’nın Maestro Görevi İle Karşımızda

Oyun severlere arada sırada yeni düzenledikleri etkinliklerle oyun oynamalarını sağlayarak kazanabilecekleri türde içerikler sunan Overwatch …

Astralis CS GO Dünya Sıralaması

Astralis, CS:GO Dünya Sıralamasında İlk 10’da Yer Alamadı.

Danimarka’nın en iyi takımları arasında yer alan Astralis, bu sefer CS:GO Dünya Sıralaması içerisinde en …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir