Assassin’s Creed Valhalla Çıkış Tarihi Belli Oldu

Assassin's Creed Valhalla Çıkış Tarihi Merakla beklenen Assassin’s Creed Valhalla oununun çıkış tarihi 17 Kasım 2020 olarak belirlendi. Düzenlenen Ubisoft Forward etkinliğinde bu oyunun altı dakikalık oynanış videosu ile birlikte geliştirici raporu ve ayrıca çıkış tarihi de belirtildi. Detaylar haberimizde…

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen Ubisoft Forward etkinliğinde Assassin’s Creed Valhalla oynunun videosunun da yer alması oyun severleri heyecanlandırdı.

Viking dönemini güzel ve etkileyici bir şekilde resmeden bu oyunun içerisinde yağmalamadan tutun da, kale kuşatmasına oradan da meydan muharebelerine kadar çokça görüntüye yer verildi.

Şu ana kadar yayınlanmış olan serinin en geniş haritasına sahip olan Assassin’s Creed Valhalla‘nın oyun videoları daha önce sızdırılmıştı

Assassin's Creed Valhalla Çıkış Tarihi BelliZincirli gürz, güçlü çift kalkan, çiftli balta, çeşitli kılıç ve çok daha fazlasının yer aldığı bu oyunda zengin silahların yanı sıra bir sürü çeşitlilikle tatmin edecek gibi görünüyor.

Assassin’s Creed Odyssey oyunu Spartalılar, Atinalılar, yerel savaşçılar ve tarikat üyelerinin oluşturduğu bir düşünce çeşitliliğine sahip olduğu biliniyordu ancak vermiş olduğu röportajda geliştirici ekibin bu konu hakkında, etkinlik sonrasında Assassin’s Creed Valhalla oyununun çeşitliliği üzerine yoğunlaşmalarını açıkladı.

Assassin’s Creed Valhalla çıkış tarihi

Diğer oyunlar gibi yeni sezonda oyuncularla bir araya gelecek olan ve birçok yenilikle donatılan Assassin’s Creed Valhalla oyunu, Nordik savaşçıları ve çift baltalarıyla etkili bir savaş atmosferi oluşturacağı bekleniyor.

Etkileşimin bulunduğu devasa bir oyun alanına sahip bu oyun, oyuncuları uzun bir süre meşgul edecek gibi de durmaktadır.

Assassin’s Creed Valhalla oyunu PlayStation 4, Xbox One, PC ve Google Stadia platformları için çıkacak olup, ayrıca yeni nesil konsollar üzerinde de oynayabilecektir.

Ayrıca kontrol et

Maestro Görevi

Overwatch Sigma’nın Maestro Görevi İle Karşımızda

Oyun severlere arada sırada yeni düzenledikleri etkinliklerle oyun oynamalarını sağlayarak kazanabilecekleri türde içerikler sunan Overwatch …

Astralis CS GO Dünya Sıralaması

Astralis, CS:GO Dünya Sıralamasında İlk 10’da Yer Alamadı.

Danimarka’nın en iyi takımları arasında yer alan Astralis, bu sefer CS:GO Dünya Sıralaması içerisinde en …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir