Aslan Çocuk (2019)- The Lion Kid

  • Vizyon tarihi: 6 Eylül 2019
  • Yönetmen: James Snider
  • Tür Animasyon
  • Ülke ABD

Teknolojinin gelişmesiyle beraber son yıllarda Animasyon kategorisinde yapılan film sayısında ciddi artışlar olmuştur.

Eğlenceli bir animasyon olan Aslan Çocuk Filmi 6 Eylül 2019 tarihinde Vizyona girmiştir. James Snider tarafından yönetilen 1 saat 22 Dakikalık bu güzel filmi hala izlemediyseniz, hemen izlemeye başlamanızı tavsiye ederiz.

Film kategorisinde bulunan bu animasyon çocukların bir taraftan eğlenmelerini sağlarken bir taraftanda onlara öğretici mesajlar vererek gelişmelerine katkı sağlamaktadır. Derslerden bunalan çocuklarınızla beraber bu filmi izleyerek onlarla güzel vakit geçirebilirsiniz.

Bu filmi daha önce çekilmiş olan animasyon türündeki filmlerden farklı yönü, deniz canlılarının karada yaşayan canlılar olarak gösterilmesi ve uçan teknelerin bulunmasıdır gerçekten büyük bir emek vererek hazırlanmış animasyon filmi ile karşı karşıyayız.

Filmde evsiz kalan Aslan Çocuk Kid Mane, kendisine kalacak bir yer bulmak için yola koyulur ve en sonunda şerifi olmayan Tuckerville adlı kasabaya gider orada kendi geçimini sağlamak için iş aramaya başlar ayrıca arkadaş edinmek içinde bir gayretin içine girer, çok geçmeden kasaba halkı gibi Kid Mane’de  Tuckerville’ye yeni bir şerif atandığı öğrenir. Hakim Ryker, Bayan Scarlet ve Bayan Clarabelle’ın şerif olmasıyla birlikte Kid Mane’in Tuckerville kasabasına şerif olmak için göstermiş olduğu üstün gayret ile asıl macera başlayacaktır.

Büyük Küçük demeden her yaştaki bireylere hitap eden bu animasyon filmi ailecek izlenecek film önerileri arasında yer almaktadır.

Animasyon filmleri çocuklar içindir düşüncesini bir yana bırakıp filmi mutlaka izlemelisiniz Ailecek çok güzel bir vakit geçirmek istiyorsanız eğer.

Ayrıca kontrol et

Brave New World Dizisi İçin İlk Fragman Yayınlandı

Brave New World Dizisi İçin İlk Fragman Yayınlandı

Merakla beklenen yapımı ise adeta bir yılan hikayesine dönen Brave New World Dizisi, nihayetinde ise …

Christopher Nolan'ın Yeni Filmi Tenet Ertelendi

Christopher Nolan’ın Yeni Filmi Tenet Ertelendi

Merakla vizyona çıkması beklenen Nolan Filmi Tenet ile ilgili alınan ikinci bir erteleme kararı ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir