Apex Legends iOS ve Android İçin Geliyor

Apex Legends iOS ve Android İçin Geliyor

ABD’li oyun geliştiricisi olan Electronic  Arts’ın(EA) CEO’su Andrew Wilson,  katılmış olduğu bir canlı yayında, ücretsiz olan Battle Royale oyununun Apex Legends’ını bu senenin sonuna kadar iOS ve Android platformları için hazır hale geleceğini bizlere müjdeledi.

Oyun severler bu oyunun çıkışı için gün sayıyor, detayları merak ediyorsanız haberimizi okumaya devam edin.

İlk çıktığı günden beri oyuncuların severek oynadığı bu macera dolu oyun oldukça ilgiyle karşılaşmıştı. Apex Legends oyunu her ne kadar bugünlerde eski gördüğü ilgiden bir miktar yoksun olmuş olsada halen çok sayıda oyuncu kitlesine sahiptir.

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen EA Play etkinliğinde Apex Legends oyunu hakkında pek çok yeni detay ortaya çıkmıştı.

Bunlar arasında oyuncuları en çok heyecanlandıranı ise bu oyunun nihayet farklı platformlarda oynanabilir olması ve günümüzde en çok kullanılan cihazlardan biri olan mobil cihazlar için de çıkışını gerçekleştirecek olmasıydı.

Piyasada yer alan o güçlü rakipleri Fortnite, Pubg ve Cod: Warzone vb. oyunlarında daha önceleri bu adımı attığını düşünecek olursak, Apex Legends oyunu için diğerlerine kıyasla biraz geç kalmış gibi görünsede nihayet yakında o platformlarda yer edineceğini söyleyebiliriz.

Bu oyunun iOS ve Android platformları için tam olarak ne zaman geleceği konusu ile ilgili ise kesin bir bilgi bulunmamaktadır.  Ancak Andrew Wilson bunun 2020 yılı içerisinde olacağını kesin bir şekilde ifade etmiş durumda.

Şimdilerde ise oyuncular arasında Apex Legends oyununun mobil sürümünün ilk olarak hangi dillerde veyahut hangi ülkelerde kullanıma açılacağı ve özellikle ne tür yeni özelliklerle birlikte piyasaya sürüleceği konuları şimdilik merak edilen konular arasında bulunmaktadır.

Ayrıca kontrol et

GTA Online Yeni Bir Haritayla Karşımızda

GTA Online Yeni Bir Haritayla Karşımızda

Günümüzde oldukça popülaritesi yüksek olan GTA Online denilince neredeyse akan sular durmaktadır, özelliklede geçen haftalarda …

APU Sistem Nedir

APU Sistem Nedir? APU İşlemci Avantajları

Teknoloji çağının bizlere sunmuş olduğu gelişmelerden bir tanesi olan Apu nedir ve Apu sistemi nedir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir