Anlamlı Güzel Hikayeler

blog-5

Anlamlı Güzel Hikayeler adlı portalımız içerisinde misyonunda da belirtildiği gibi, ziyaretçileri okumaya yönlendirme amaç edinilmiş olup,   günümüz teknolojisinin bizlere sağladığı kolaylık dolayısıyla bilgiye hızlı bir şekilde ulaşılabilmektedir. Anlamlı Güzel Hikayeler platformu doğrultusunda alışkanlık kazandırmak için her türlü gayret ile paralel okuma isteği olacak türde kısa olay hikayeleri, hikaye örnekleri lise ve huzur veren hikayeler kısa olmak üzere farklı türde içerikler ile ziyaretçilerin isteklerini artırma yönünde içerik paylaşımlarımız devam etmektedir.

blog-1 İnsanların birçoğunun okumayı boş zaman aktivitelerinden biri olarak görmesi ve düşünmesinin aksine okumanın her açıdan bizlere faydalı olduğunu bildiğimizden okumanın başlangıcının masallar, hikayeler, romanlar ve şiirler üzerinden olması gerektiğini düşünerek  yolumuzda ilerlemekteyiz. Örnek vermek gerekirse ilkokulda eskiden olduğu gibi halen basımı devam eden “Cin Ali” severek okuduğumuz bir kitap,  sitemizin Çocuklardan yetişkinlere kadar hitap etmesini istediğimiz için portalımızda çocuk hikayelerine, peri masalları ve ilginç hikayelere yer verdik ve gün geçtikte diğer hikaye türleri de sitemizde yerini alacaktır. Örnek vermek gerekirse, Dini hikayeler,  yaşanmış gerçek olaylar gibi alt başlıklarla yakında içerik paylaşımında bulunulacaktır. Bunun haricinde Eğitim kategorimiz altında da sosyal eğitim, programlama eğitimi, psikolojik eğitim, 2d animasyon eğitimi youtube kanal açma ve adsense eğitimi ve diğer her türlü eğitim makalelerini bulabileceğiniz kategori olarak yer edinmiştir. Oluşturduğumuz yeni kategorilerle ve daha çok yeni yazılarla gelişmeyi sürdürmekteyiz,

İnternet sitemizde yalnızca Masal ve hikaye gibi düşsel öğelere değil  günlük hayatta okuyabileceğiniz ve tecrübe kazanabileceğiniz farklı kategori tercihlerimizde kısa hikayeler aşk, düşündüren kısa hikayeler, kısa hikayeler komik, ilköğretim için kısa hikayeler gibi içerikler ile birazda olsa  insanları günlük stres ve sıkıntıdan uzak tutarak rahatlamalarını sağlamak onların  günlük yaşam telaşını azda olsa dinginleştirmeyi sağlamak,  Her bölüm  için, her bir içerik için itina ile çalışıyoruz.

Bu içerikleri düzenlerken her açıdan düşündüğümüzü geleceğimiz olan çocukların davranışlarında olumlu yönde gelişmeler sağlanmayı ve faydalı olmayı düşünüyoruz.

Yapılan araştırmalarda Masalların çocuklarımızın gelişiminde faydalarının olduğu dünyaca kabul görmektedir. Bu doğrultuda Pedagojik açıdan minik yavrularımıza fayda sağlayacağını umduğumuz bu portalın, onların ufuklarında  yeni gelişmeler  açabileceğine inanarak gelişmeyi sürdürmekteyiz. Anlamlı Güzel Hikayeler konulu yazımızı beğendiğinizi umarız.  

Ayrıca kontrol et

blog-6

İkinci Sınıf Hikaye Kitapları Oku

İkinci Sınıf Hikaye Kitapları Oku portalı içerisinde birden fazla kategori olmakla birlikte birçok içeriğin paylaşımı …

blog-4

Uykudan Önce Masallar

Uykudan Önce Masallar platformunu oluştururken siz değerli okurlara hem çok güzel bir platform sunabilmek amacıyla çalıştık. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir