4 Yaş Masalları

blog-4
Şuan 4 Yaş Masalları platformu bünyesinde bir birinden farklı olan kategorilerin yer alması üzerine gerekli olan çalışmalar yapılmış ve bu kapsamda ne tür başlıkların ekleneceği konusu üzerinde önemle durulmuştur.
4 Yaş Masalları
Web sitemiz kapsamında yalnızca masal değil aynı zamanda çeşitli nitelikteki bölümlerinde olması hedefi doğrultusunda tüm çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Zengin içerik ve çeşitliliği yansıtmasını istediğimiz platformumuzda yer alması için birden fazla güzel kategori belirlenmiştir. Portalımızın genel görüntüsünü değerlendirdiğimiz vakit sitemiz içerisinde birçok içeriğin paylaşıldığını, masalla ile birlikte farklı nitelikteki başlıkların olduğunu görüyoruz ki bizim çalıştığımız ilk günkü hedeflerimizden biri de buydu. Hazırlık sürecinde sitemizin tasarımı konusunda da sadeliğe ve şıklığa özen göstererek çalıştık. Ana kategorilerimiz anasayfanın üst kısmında konumlandırılmış olan kategorilere düzenli olarak içerikler eklendi.
blog-1
Şimdi birazda web sitemize eklemiş olan kategorilere biraz değinelim.
Masal Oku platformu içerisinde masal paylaşımlarını kendi bünyesinde barındırmaktadır. Bunun haricinde çeşitli kalitedeki hikayelerinde paylaşılması yönünde yeni adımlar atılmış ve çeşitli bölümler site içerisine dâhil edilmiştir. Web sitemizi ziyaret eden değerli bireylerin rahatlıkla inceleyebileceği bir diğer kısım ise fıkradır. Yapılmakta olan hazırlıklar ile birlikte web sitemiz içerisinde türlü içeriklerin bir arada olduğu bir platformdur. Bizimde bu doğrultuda çalışmalarımız içerisinde gerek masal gerekse diğer kategorilerin yeni içeriklerle buluşturulması yönünde çalışmalarımız sürüyor ve siz değerli okurlara güzel, işlevsel bir internet sitesi sunmayı amaçlıyoruz. Sizlerde okumayı seviyorsanız eğer bilgiyeli İnternet sitemizde birçok başlık ve içeriği bulabilir, inceleyebilirsiniz. En başta çocukların daha çok ilgisini çekecek ve rahatlıkla okuyabilecekleri çeşitli masallarla süslenmiş olan portalımızda bulunan içeriklerin yanı sıra güzel ve etkileyici hikayelerin paylaşılmasına da çalışılmaktadır. Belirlenmiş olan yazılardan web sitemize eklenmiş olan kategorilerin düzenli ve şık bir görünüme sahip olması, ayrıca sitenin her daim güncel kalması gibi hususlarda gerekli olan işlemlerin yapılması üzerinde durularak hazırlıklarımıza devam edilmektedir. Dilediğiniz vakit ziyaret edebileceğiniz web sitemizin birbirinden güzel paylaşımları bulundurması adına bizlerde Masal Oku platformunu kurduğumuz günden itibaren itina ile çalışıyoruz. Muhtelif kategorilerden oluşan web sitemize yeni yazıların eklenmesi konusunda da daima itina ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz, Kurşun Asker Masalı ve daha fazla masalı sitemizde okuyabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

blog-6

İkinci Sınıf Hikaye Kitapları Oku

İkinci Sınıf Hikaye Kitapları Oku portalı içerisinde birden fazla kategori olmakla birlikte birçok içeriğin paylaşımı …

blog-4

Uykudan Önce Masallar

Uykudan Önce Masallar platformunu oluştururken siz değerli okurlara hem çok güzel bir platform sunabilmek amacıyla çalıştık. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir