30 Günde 90 60 90 Bir Vücut Elde Edin

Mükemmel olan bir vücut elde etmek isteyenler için olmazsa olmazları arasında olan beslenme düzeni temel bir bileşendir fakat aynı zamanda onunla birlikte motivasyon ve iyi bir fitness rutinine ihtiyaç duyacaksınız.

Eğer düzenli bir şekilde incelmek istiyorsanız mutlaka bir uzman kontrolünde kilo verme planına uymalısınız.

Bazı zamanlarda özelliklede özel etkinlikler olduğunda harika görünmek istediğimiz için hemen kilo vermek istediğimiz anlar olabilir ayrıca yaza da fit girmek isteyebilirsiniz.

İşte böyle durumlar için sizlere yalnızca 30 günlük bir süre içerisinde 90 60 90 vücut ölçülerine kavuşabileceğiniz bazı önemli stratejiler önermek istiyoruz.

İşte unutulmaması gereken Önce zihin, sonra beden prensibi;

Hayatımızda bazı değişiklikler yapmak istediğimiz dönemlerde ilk olarak zihinsel olarak bu duruma hazır olmalıyız, özellikle de bu konu fiziksel bir durum ilgiliyse, hedeflerimize ulaşabilmek adına sürekli olarak yüksek motivasyon içerisinde hareket etmek ve belli disipline sahip olmak oldukça önemlidir.

Bunun için, her gün kendiniz için içsel birkaç diyalog hazırlamanızda her zaman fayda vardır. Örnek vermek gerekirse her gün kendinizle konuşun ve bunu niçin yaptığınızı da hatırlayın, hedefinize ulaşmak istediğinizi ve o olumlu sonuçları gördüğünüzde ne kadar tatmin olacağınızı kendi kendinize söyleyin.

Günlük olarak en azından 1 saat kadar yürüyüş yapın bu arada da kendinizle koşun. Yalnızca bir beden incelmek istediğinizde onun için aerobik egzersizleri idealdir. Bu yoğunluğun düşük lakin uzun bir süre içerisinde yapılan bu tür egzersizler sayesinde daha fazla oksijene ihtiyaç duyarak, daha fazla yağ yaktığınızı göreceksiniz.

  • Yürüme ve koşmanın yanında çok zevkli bir spor olan yüzmeyi veya bisiklet sürmeyi de kombineli olarak yapabilirsiniz.
  • Asıl Önemli olan noktalardan biri de sevmiş olduğunuz şeylere ve kişisel tercihlerinize göre seçim yapmak olacaktır
  • Vücudunuzdaki sıvı dengesini korumayı da kesinlikle ihmal etmeyin o nedenle bol bol su tüketin.

Sıkı bir çalışmayla yaklaşık 1 aylık bir sürede elde edeceksiniz, kendinize sağlığınıza zarar vermeyecek türde limitler koyarak egzersiz yapmak için kendinize ciddi bir zaman ayırmanız gerekecek.

Evet, gelelim can alıcı başka bir noktaya 30 günde kilo vermek için doğru yeme şekli

Şekeri Hayatınızdan Çıkartın

Şekerin tadı size çok güzel olabilir lakin hiçbir besin değeri bulunmamasının yanı sıra içermiş olduğu yüksek kalori miktarı sayesinde yağ depolamayı büyük oranda desteklediği gibi uzun bir süre vücutta kaldığı için dışarı atılması çok zor o sebeple metabolizmanızı yavaşlatır.

Bir çeşit yiyecek ile beslenin

Her bir yemek tabağının yalnızca bir ana içeriği olmalıdır, tercihen biraz sebze ve yumurta  gibi

Eğer tercihiniz balık ise soğuk su balığını tercih edin ve onu olabildiğince az bir şekilde pişirin

Kırmızı ve yağlı et yerine yağsız et tüketin.

Kırmızı etin içerisinde çok fazla yağ ve ekstra kalori bulunduğundan vücut için yakılması gerekli olan yağları yakmayı imkansız bir hale getirir.

Kullanılan iyi ve kötü yağ çeşidi

Yağların hepsi kilo almanıza sebep olmaz aksine, bunların bazıları kum saati vücut görüntüsü elde etmenize de yardımcı olabilir.

Kötü yağlar Hangileridir.

-GDO ile yapılmış olan yiyecekler

– Kırmızı ette bulunan hayvansal yağlar

– Doymuş yağlar

İyi yağlar Hangileridir.

– Organik üretilen zeytinyağı gibi yağlardır.

Günde 5 küçük porsiyon yiyin

Bu önemli olan noktalardan biridir: eğer günlük 5 öğün yemezseniz, metabolizmanız gerekli olan enerjiyi saklamak için yavaşlar ve vücut bir sonraki öğünün gelmeme ihtimaline karşılık yağ depolanır.

Önerilen İçerik : Cildinizi Genç Göstermek İçin İpuçları

Ayrıca kontrol et

kilo-alma

Kilo Almanın Yolları

Kilo vermek isteyen insanlar gibi kilo almak isteyen insanların da sayısı en az kilo vermek …

5-Kullanımı

Domatesin Güzellik Alanında 5 Kullanımı

Domatesler ile hazırlanan bu karışımla cildinizdeki ölü derilerden kurtulabileceğinizi biliyor musunuz?  Bu karışım aynı zamanda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir