3 Yaş Çocuğu İçin Masallar

blog-3

3 Yaş Çocuğu İçin Masallar portalı içerisinde farklı kategorilerin bulunması yönünde gerekli adımlar atılmış, birden fazla ana başlık bir araya getirilmiştir. Bu konudaki ekibimiz ile düşüncemiz sitemizin daima çeşitliliği yansıtması olduğundan yalnızca masal paylaşımları yapmak yerine diğer çeşitli bölümlerinde yer alması sağlanmıştır. Masal Oku platformunu kurduğumuz ilk günden beri üzerinde durmuş olduğumuz hususlardan bir tanesi de çocuklar için birbirinden güzel ve faydalı masal paylaşımlarına yer vermekti. Dolayısıyla buna göre çeşitli kategoriler seçildi.

Ayrıca çeşitli muhtelif bölümler içerisine yeni içerik ekleme fikrimiz doğrultusunda hangi tür başlıkların ilave edileceği konusunda hazırlıklarımız yapıldı. Böylece internet sitemiz içerisinde farklı bölümler ve bir sürü içeriği bünyesinde barındıracak şekilde dizayn edilmiş oldu. Bu yazımızda web sitemizde bulunan farklı nitelikteki kategorilere değinmeye çalışacağız.

blog-1

Öncelikle konumuza masal ile başlayalım ve bu konuda içerisine eklemiş olduğumuz kısımlara değinelim. Web sitemizde incelenecek olan masal başlıkları içerinde çocuk masalları,  keloğlan masalları, çocuk hikayeleri şeklinde sıralanıyor. Aynı zamanda bunlarla birlikte hikaye paylaşımını da yapıyoruz ve bunun içinde web  sitemiz içerisinde yaşanmış gerçek hikayeler, dini hikayeler ve Aşk Hikayeleri gibi kategoriler yer alıyor.

Hikaye ve masal gönderileriyle donatmış olduğumuz internet sitemiz bünyesinde birbirinden farklı kaliteli alanları da barındırmaktadır. Sitemizi genel bir çerçeveden değerlendirmiş olduğumuzda Masal Oku portalın yanı sıra fıkradan Güzelliğe, Masaldan hikayeye türlü içeriklere yer verilerek çalışmalar sürdürülmektedir.

Hazırlıklarımız İnternet sitemizde bulunan kategorilerin altına yeni ve ilgi çekici içeriklerin eklenmesi hususunda çalışmalarımız aynı özveri ile devam etmektedir. Masal Oku platformunda bir konuya yoğunlaşarak tek konu üzerine içerik eklemek yerine çeşitli bölümlerde yazıları siz değerli okurlara sunmak amacıyla hareket ettik. Bu doğrultuda atmış olduğumuz adımlarla belli kategorileri belirleyerek web sitenin tasarımını gerçekleştirdik.

Web sitemizin daima güncel ve işlevsel kalmasını önemsiyoruz ve bunun içinde ekibimizle beraber daima çalışıyoruz. Ayrıca sitenin sürekli düzenli, işlevsel ve şık bir görünüme sahip olması da yine göz önünde bulundurmuş olduğumuz esas hususlardan bir tanesidir. Bu sebeple gerekli olan işlemlerin yapılması üzerinde durmaktayız. Çeşitli başlıklardan oluşacak bir şekilde dizayn edilmiş olan portalımız içerisinde faydalı ve güzel içeriklerin olması adına çalışmalarımıza yön vermekteyiz.

3 Yaş Çocuğu İçin Masallar konulu yazımızı beğendiğinizi umarız, Önerilen İçerik: Hikaye Kitabı Dinle

Ayrıca kontrol et

blog-6

İkinci Sınıf Hikaye Kitapları Oku

İkinci Sınıf Hikaye Kitapları Oku portalı içerisinde birden fazla kategori olmakla birlikte birçok içeriğin paylaşımı …

blog-4

Uykudan Önce Masallar

Uykudan Önce Masallar platformunu oluştururken siz değerli okurlara hem çok güzel bir platform sunabilmek amacıyla çalıştık. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir