2 Yaş Masalları

blog-5
2 Yaş Masalları platformu içerisinde birden fazla kategoriyi kendi bünyesi içerisinde barındırmaktadır, çocuklar için masalların yer aldığı bir platformdur, web sitemizin hazırlık aşamasında üzerinde durmuş olduğumuz konu başlıklarından bir tanesi de zengin içeriğe sahip çeşitliliğin olduğu bir portal oluşturmaktı ki bu yönde alınan tüm kararlar sonucunda birbirinden farklı nitelikte olan kategoriler ilave edildi. Web sitemiz içerisinde yalnızca çocukların okuyabilecekleri çeşitli masalların bulunmasını değil aynı zamanda birbirinden farklı alanlarda yazı paylaşımların yapılarak geniş bir yelpaze içerisinde yeni içeriklerin eklenmesi hedeflenmiş, bu doğrultuda gerekli olan adımlar atılmıştır.
blog-1
2 Yaş Masalları platformunda hem masal hem de çeşitli bölümler içerisinde birbirinden farklı birçok içeriğin paylaşılması adına tüm çalışmalar gerçekleştirilmiştir. Okumayı seven bireyler için web sitemizde ayrı bölümler bulunmakta, her biri için gerekli çalışmaların yapılması ile ilgilenilmektedir. Yapmış olduğumuz çalışmalar ile web sitemize dahil etmiş olduğumuz kategorilere biraz değinmek isteriz, bunlardan bir tanesi de Fıkra Oku adını taşımaktadır, sonrasında masal bölümünden başlayalım bünyesinde en çok aranan Peri masallarıEzop masalları gibi bu alanda sayabileceğimiz çeşitli başlıklar arasındadır. Daha sonra Hikaye bölümüne geçelim içerisinde çeşitli hikayeler bulunmakta olup, web sitemizde incelenebilecek bölümler arasındadır. Çeşitliliğe vermiş olduğumuz önem dolayısıyla eklemiş olduğumuz bir sürü farklı ana bölüm de portalımız da yer almaktadır. İnternet sitemiz için başlatmış olduğumuz işlemler neticesinde eğlenceli fıkra kısmı da ilave edilerek burada dursun fıkraları paylaşılmıştır. Böylelikle en başta masal olmak üzere farklı nitelikteki bölümler bulunan web sitemiz içerisinde bir araya getirilmiş ve yeni içerikler eklenmiştir.
2 Yaş Masalları ile çocukların eğitimine katkı sağlayabileceğiniz biliyor muydunuz?
Çocukların her zaman ilgisini çekebilecek türde masalların paylaşımı konusunda da çalışmalarımız süratli bir şekilde devam etmektedir. İnternet sitemizle ilgili olarak çalışırken tasarımı konusunda yalın ve sade bir görünüm tercih ederek sitemizi dizayn ettik. Bununla birlikte web sitemizin her daim güncel yönünü koruması noktasında da gerekli olan adımların atılması ile daima ilgilenilmekte, aynı zamanda hem işlevsel hemde düzenli bir yapıda olması amacıyla tüm çalışmalarımıza yön verilmektedir. Çocuğunuzun canı masal okumak istediği vakit web sitemize gelerek dilediğiniz masalları bulabilir ve kategorilerimizi inceleyebilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

blog-6

İkinci Sınıf Hikaye Kitapları Oku

İkinci Sınıf Hikaye Kitapları Oku portalı içerisinde birden fazla kategori olmakla birlikte birçok içeriğin paylaşımı …

blog-4

Uykudan Önce Masallar

Uykudan Önce Masallar platformunu oluştururken siz değerli okurlara hem çok güzel bir platform sunabilmek amacıyla çalıştık. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir